Článek výše (asi spíše níže) zmiňuje dopravní situaci v Nezvěsticích. Co ale neobsahuje, je to, kolik aut projede na jednotlivých měřících místech.

Jelikož nám bylo umožněno nahlédnout do technické studie (soubor listů se studií dopravní situace), tak jsme zjistili, kolik jezdí aut na stanovištích A, B a C (kde se tato stanoviště nacházejí je psáno ve článku výše (níže)).

Každý by si pomyslel, že to bude všude +- stejné. Ale to není pravda!

Z technické studie jsme zjistili, že v měřeném úseku A projede průměrně za den 6409 aut. Ve druhém měřeném úseku jich průměrně projede 6407. To je skoro stejné jako u předchozího stanoviště. Ale nejzajímavější je úsek na mostech přes Úslavu. Zde za den projede průměrně 6618 aut! To je přibližně o 209 aut víc! Otázkou je, kde se auta berou (k této situaci musí docházet někde mezi školou a mosty), ba případně kam se ztrácí (opět k tomu dojde mezi mosty a školou). Buď hodně aut odbočí do Olešné, případně k bytovkám nebo ke škole, kde by se stejně museli otočit a jet zpátky na Spálené Poříčí (protože tak by nebyl průměr na mostech tak vysoký, kdyby jeli dál). Nebo naopak přijíždí z Olešné, od bytovek nebo od školy. Co si o tom myslíte Vy?