Asi vám neuniklo, že ves navštívil cirkus. Zprvu mi nebylo moc jasné, o co se jedná. Když člověk zahlédne ten jejich zvěřinec z autobusu, tak mu moc není jasné, co to je. Přejděme ale k dojmům samotným.

Co si myslí šéfredaktor:

Naše redakce se do cirkusu vypravila v neděli. První přišel Josef WERTHEIM junior. Jeho akrobacie ohromila celou redakci a asi i celé publikum. Dále byla na řadě jízda na jednokolkách(nejvyšší jednokolka měřila 3,5m! pozn. red.), akrobacie na hrazdě, polykání ohnivých kamínků, klaun Pepíno,  poníci a kozy a spousta dalších čísel. Já za sebe můžu říct, že se mi líbilo všechno.

Co si myslí cAke:

Co mohli návštěvníci v cirkusu vidět popsal celkem trefně šéf. Na mě zbylo dodat jen pár postřehů.
Do šapitó jsem vstupoval s ne úplně jasnou představou, co můžu očekávat. A výsledek předčil očekávání. Samozřejmě nemůžeme srovnávat tento cirkus s velkými, jako Berousek, nebo z dob dávno minulých si pamatuji Berolinu z NDR. Přesto účinkující (pravděpodobně členové jedné rodiny) předvedli dobré výkony a dokázali nás zaujmout.
Dobrá byla i spolupráce s publikem, čehož si hodně cením.
Celý provoz cirkusu zajišťovalo celkem 5 lidí. Prodejce lístků se později změnil v principála, akrobatka s ohnivými obručemi prodávala párky v rohlíku. Všichni se podíleli na stavbě a po ukončení nedělního vystoupení též na bourání šapitó. Druhý den (v pondělí) byl cirkus pryč. Že tu byl naznačoval jen vyšlapaný kruh od poníka kroužícího v manéži.
Principál se s námi rozloučil slovy, že se snad ještě v Nezvěsticích potkáme a to dokonce s novým programem.

Uvidíme:-)